Oświadczenie o dostępności

Miasto.lubaczow.pl dokłada wszelkich starań, aby wszystkie usługi były dostępne dla osób niepełnosprawnych. Miasto.lubaczow.pl zainwestowało znaczną ilość zasobów, aby strona internetowa była prosta w użyciu i bardziej dostępna dla osób niepełnosprawnych, z silnym przekonaniem, że każda osoba ma prawo żyć z godnością, równością, komfortem i niezależnością.

Dostępność na Miasto.lubaczow.pl
Miasto.lubaczow.pl udostępnia Widget Dostępności do Witryny UserWay, który jest obsługiwany przez dedykowany serwer dostępności. Oprogramowanie umożliwia Miasto.lubaczow.pl poprawę zgodności z wytycznymi dotyczącymi dostępności treści internetowych (WCAG 2.1).

Włączanie menu ułatwień dostępu
Menu dostępności Miasto.lubaczow.pl można włączyć, klikając ikonę menu dostępności, która pojawia się w rogu strony. Po uruchomieniu menu dostępności zaczekaj chwilę, aż menu ułatwień dostępu załaduje się w całości.

Miasto.lubaczow.pl kontynuuje wysiłki zmierzające do ciągłego doskonalenia dostępności swojej strony i usług w przekonaniu, że naszym wspólnym moralnym obowiązkiem jest umożliwienie bezproblemowego, dostępnego i nieograniczonego korzystania także osobom niepełnosprawnym.

Pomimo naszych starań, aby wszystkie strony i treści w serwisie Miasto.lubaczow.pl były w pełni dostępne, niektóre treści mogły nie być jeszcze w pełni dostosowane do najsurowszych standardów dostępności. Może to wynikać z nieznalezienia lub zidentyfikowania najbardziej odpowiedniego rozwiązania technologicznego.

Jeśli masz problemy z jakąkolwiek treścią na stronie Miasto.lubaczow.pl lub potrzebujesz pomocy w jakiejkolwiek części naszej witryny, skontaktuj się z nami w godzinach pracy Urzędu (od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30), a my chętnie pomożemy.

Skontaktuj się z nami
Jeśli chcesz zgłosić problem z dostępnością, masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z obsługą klienta Miasto.lubaczow.pl w następujący sposób:

E-mail: poczta@um.lubaczow.pl

Telefon: 16 632 80 10

 

Zaktualizowano: marzec 2019.